![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/11/smak12.jpg)
У Кам’янському районі жінка вирощує екзотичні смаколики
Мешканка міста Жовті Води замість звичних помідорів та огірків вирощує екзотичні фрукти, овочі та ягоди. Усе це вона культивує у відкритому ґрунті протягом двох років.
Ідея вирощувати щось незвичне у Наталії Андрейшиної з’явилася, коли вона придбала дачу. Усе почалося з вирощування пасифлори. Окрім неї, в саду зростають тропічні фрукти: пепіно, люфа, мелотрія, інжир. Це жінка робить не для прибутку, а для задоволення. Своїми плодами вона похвалилася на сторінці у Фейсбук.
Наталія розповіла, що ці екзотичні плоди мають схожість з українськими. Наприклад, мелотрія схожа на огірки, пепіто солодке, соковите і нагадує смаком диню, гарбуз та щось тропічне.
Деякі рослини в саду Наталії потребують меншого догляду, ніж помідори. Торік жінка виростила 27 сортів незвичних рослин, а цього року придбала ще 30. Спостерігаємо і надалі, що смачненького Наталія виростить.
Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/fit_960_530_false_crop_1000_562_0_41_q90_1835401_fa2bee75dc86ee2b3dfb8920f-768x424.jpeg)
Помічниця на грядках: чим корисна харчова сода для саду й городу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/z31164224ampatak-nozownika-w-parku-brodnowskim-768x512.jpg)
У Польщі узбек напав на українців: двоє підлітків отримали важкі ножові поранення
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_07-34-06-2-768x512.jpg)
Протягом цієї ночі на території Кам’янського було тихо
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages_1309097467__2__1300x820_f3f7e104cf4bf4ea0b662e40c8b77cab_1200x675-768x432.jpg)
215 кущів забороненого врожаю: кам’янчанка вирощувала коноплі у власному дворі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/screenshot_3-3-768x538.png)