![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-57-56.jpg)
У Кам’янському розпочалося будівництво храму Православної церкви України
30 травня на території Козацької церкви Пресвятої Покрови розпочалося будівництво храму Православної церкви України, який буде збудовано з урахуванням української архітектури та козацьких традицій.
Це вагома духовно-культурна подія для нашого міста. Благословити початок робіт приїхав Владика Симеон – керуючий Дніпропетровською єпархією ПЦУ, архієпископ Дніпровський і Січеславський.
Багато років Козацька церква Пресвятої Покрови орендувала комунальне приміщення. Після звернення настоятеля церкви отця Феодосія це питання було вирішено, і будівля вже у власності релігійної громади. В майбутньому її буде переобладнано в духовно-соціальний центр при храмі.
«Допомагаємо й по інших напрямках, з будівництвом паркану, встановленням воріт, благоустроєм території та іншим», – зазначив Андрій Білоусов.
У жовтні 2023 року презентований проєкт майбутнього храму схвалив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час свого візиту до Кам’янського. Наразі розпочали втілювати мрію людей в життя.
На знак подяки Камʼянський міський голова отримав від Владики Симеона пам’ятну медаль, присвячену п’ятій річниці Об’єднавчого Собору, вручення Томосу про автокефалію та інтронізації Предстоятеля ПЦУ.
«Вітаю громаду Кам’янського з визначною подією. Разом здолаємо всі труднощі та вистоїмо. Віримо в Україну!», – додав міський голова.
Відео за посиланням: https://youtu.be/8DNWSPD49f4?si=O5QXHijJx6iTYMcQ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-58-03.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-58-02.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-58-01-2.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-58-01.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-58-00.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-57-59-2.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-57-59.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_01-57-58.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_07-34-38-768x512.jpg)
Над регіоном збили 4 ворожі шахеди
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/shutterstock_1099505297_2-768x510.jpg)
Як зробити популярну каву Бамбл самостійно в домашніх умовах
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/09739c66bb7b737346179d137d7404f7-768x692.jpg)
Душив, а потім викинув приятельку з балкону 11 поверху: у Дніпрі затримано вбивцю
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_07-31-24-768x512.jpg)
Ніч у місті пройшла без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/4_1594985619-e1594985703936-1280x640-1-768x384.jpg)