![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_07-12-01-2.jpg)
У Кам’янському учнів молодших класів вчили правил безпеки
В межах реалізації проєкту “Мобільні класи безпеки” рятувальники та поліцейські Кам’янського в одному з навчальних закладів міста провели лекцію для учнів молодших класів, під час якої познайомили школярів з основними правилами безпеки.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_07-12-01.jpg)
Дітям пояснили, чим небезпечні пожежі в побуті, розказали що треба робити у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Також школярі вивчили основні дорожні знаки, та основні правила поведінки, яких потрібно дотримуватися на дорозі. З урахуванням потепління та скорого початку купального сезону особливу увагу лектори приділили правилам безпеки поблизу водойм.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_07-12-02-2.jpg)
Нагадаємо, що проєкт “Мобільні класи безпеки” був спільно започаткований МВС України, ДСНС та Національною поліцією України, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, і спрямований на підвищення культури безпеки серед дітей.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_07-12-02.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_07-12-03.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/flag_of_the_romani_people.svg_-768x513.png)
На Дніпропетровщині презентували план підтримки ромської спільноти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452457536_877751384388286_4329830335238213417_n-768x513.jpg)
Неочікуваний пташиний візит до станції «Академік Вернадський»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-06-17_07-23-40-768x576.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 25 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kak_naiti_povara-768x512.jpg)