![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/vakvek-scaled.jpg)
У Кам’янському вакцинуватися можуть усі охочі
У Кам’янському продовжує працювати Центр масової вакцинації проти коронавірусної інфекції. Як повідомляє начальник управління охорони здоров’я міської ради Віталій Мандзюк, за два тижні щеплення проти COVID-19 тут зробили 2 300 людей.
Звернутися до центру може кожен охочий, навіть якщо він не має реєстрації у Кам’янському.
Поставки вакцини йдуть за графіком. Наразі використовують американські «Pfizer» і «Moderna». Побічних реакцій після щеплення у місті не зареєстровано.
Центр вакцинації працює щоденно, зокрема й у вихідні, з 8.00 до 14.00. Адреса: просп. Свободи, 36 (територіальний центр соціального обслуговування Заводського району, розташований позаду магазину «Дочки і синочки»). Охочим вакцинуватися при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та захисну маску.
Телефон для довідок: 068-481-34-87.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/19489-768x512.jpg)
Аномальна липнева спека негативно вплинула на врожаї кукурудзи у Дніпропетровській області
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/veterans-scaled-1-768x512.webp)
Як ветеранам адаптуватись до цивільного життя: спектр послуг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-44-768x580.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 26 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1650125710-612x612-1.jpg)
Часниковий соус: ТОП – 3 рецепти класичної страви
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/policziya-768x388.jpg)