Кам’янські ветерани можуть отримати грант на розвиток власного бізнесу

10 Вересня, 2023

Гранти для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу «єРобота» передбачені учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. Про це повідомили в Кам’янській міській раді.

Види грантів:

250 тис. грн – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;

500 тис. грн – для члена сім’ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;

1 млн грн – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Гранти на 500 тис. грн та 1 млн грн надаватимуться за умови співфінансування з отримувачем у співвідношення 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти в свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

Грантові кошти підприємець може використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренди приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту, ліцензійного програмного забезпечення, послуг з маркетингу та реклами.

Заяви на отримання грантів можна подати через портал «Дія» https://diia.gov.ua/services/grant-dlya-veteraniv-ta-chleniv-yihnih-simej або https://cutt.ly/x406MKj

Рішення про надання гранту приймає Державний центр зайнятості після отриманої інформації від банку, перевірки репутації та відомостей у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем, проведеної регіональним центром зайнятості.

Окрім того, отримувачі грантів зможуть безоплатно пройти навчання з питань підприємництва та отримати консультації у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

«Де серп і молот, там смерть і голод»: як молодь Кам’янського дізнавалася більше про загиблих від Голодомору-геноциду

  Представники громадської організації «Молода Бджола» у роковини жертв Голодомору організували для молоді міста пам’ятні...

У Кам’янському нагородили кращих шашкістів та розпочали чемпіонат області

3 лютого на базі ДЮСШ№2 відбулося урочисте нагородження призерів чемпіонату міста з шашок, а також...

Непередбачувана природа: зранку райдуга, а ввечері сніг? (Фоторепортаж)

Четвертого січня у Кам’янському природа вирішила здивувати нас. Ранок розпочався з казкового моменту – всіх...

Захищаючи Україну, на Донеччині загинув Дмитро Буц

6 березня 2022 року в бою поблизу Волновахи на Донеччині, захищаючи українську землю від загарбників,...

Кам’янчан застерігають від виходу на тонку кригу

Департамент екології та природних ресурсів міської ради застерігає мешканців, а особливо дітей: вихід на тонку...