+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 06:12:56

новини на пульсі:

У Кам’янському відбулася сесія міської ради

30 Вересня, 2022

30 вересня в Кам’янському відбулася сесія міської ради. На пленарному засіданні розглянули низку важливих для громади та життєдіяльності міста питань. Про основні з них повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Ухвалено рішення про перейменування вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо Кам’янської міської територіальної громади, назви яких пов’язані з державою-агресором та її союзниками, під час дії воєнного стану.

Вдосконалено програму розвитку місцевої системи централізованого  оповіщення цивільного захисту.

Скориговано програму підвищення боєздатності та функціонування Кам’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та військової частини А4608, А7222 на 2022 рік.

Окрім того, триває реформування галузі охорони здоров’я міста. Прийнято рішення про приєднання КНП КМР «Міська лікарня № 7» до КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» для зменшення лікувальними закладами адміністративних витрат та направлення зекономлених коштів на придбання обладнання, медикаментів та ремонти з метою покращення умов перебування пацієнтів.

Також на сесії внесено зміни до бюджету на 2022 рік з урахуванням першочергових потреб громади тощо.

«Дякую всім фракціям за злагоджену роботу! Все буде Україна!» – наголосив міський голова Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин