• UA
 • RU
 • У Кам’янському відкриється художня виставка «Вартові Харкова»

  14 Липня, 2022

  20 липня о 16.00 у Музеї історії міста Кам’янське відкриється виставка заслуженого художника України Олега Лазаренка «Вартові Харкова».

  Як повідомили в музеї, експозиція містить портрети харківських волонтерів, створені художником під час героїчної оборони Харкова від рашистської навали. Це люди, які, незважаючи на страх, біль, обстріли, руйнації, загибель друзів, знайомих, продовжують «тримати небо» свого рідного міста: допомагають пораненим, чергують на волонтерських блокпостах, годують військових та цивільних у бомбосховищах і роблять ще багато такого, чому у звичайному повсякденному житті не надають настільки важливого значення, як у воєнний час. Вони принципово відмовляються покидати місто, поєднавши свою долю з цим мегаполісом.

  Виставка образів героїчних сучасників, які протистоять навалі, продовжує галерею створених Олегом Лазаренком образів апостолів, українських князів, видатних діячів культури, ставши символом спротиву та нової хвилі розвитку української нації.

  Авторка ідеї та кураторка виставки – Таня Бабіна, лауреатка премії ООН в галузі телебачення, директорка центру «Сірін», яка з 2014 року опікується родинами загиблих на Донбасі бійців та пораненими. Авторка культурно-просвітницької програми «Грані часу» та циклу фільмів «Ностальгія», присвячених історії України. Учасниця Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-фест». Дизайнер виставки – Михайло Іткін.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Кам’янському пройшов захід для дослідження основних проблем у громаді

  Громадська організація “Правопростір” провела черговий захід для ВПО та мешканців міста Кам’янське. 25 травня 2024...

  «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі....

  Ніч у місті минула тихо

  Про ситуацію в місті у ранковому зверненні повідомив Камʼянський міський голова: «Доброго ранку, Кам’янське! Ніч...

  У Кам’янському вшановували пам’ять загиблих воїнів

  23 травня, у День Героїв, ГО «Бджола» разом з «Фондом розвитку Кам’янського», настоятелем Козацької церкви...

  День Героїв – свято усіх, хто виборював незалежність нашої країни, і тих, хто боронить її зараз

  Сьогодні в Україні відзначається День Героїв. Міський голова Андрій Білоусов разом з начальником Кам’янської РВА Олегом...