+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 05:10:24

новини на пульсі:

У Кам’янському відкриється художня виставка «Вартові Харкова»

14 Липня, 2022

20 липня о 16.00 у Музеї історії міста Кам’янське відкриється виставка заслуженого художника України Олега Лазаренка «Вартові Харкова».

Як повідомили в музеї, експозиція містить портрети харківських волонтерів, створені художником під час героїчної оборони Харкова від рашистської навали. Це люди, які, незважаючи на страх, біль, обстріли, руйнації, загибель друзів, знайомих, продовжують «тримати небо» свого рідного міста: допомагають пораненим, чергують на волонтерських блокпостах, годують військових та цивільних у бомбосховищах і роблять ще багато такого, чому у звичайному повсякденному житті не надають настільки важливого значення, як у воєнний час. Вони принципово відмовляються покидати місто, поєднавши свою долю з цим мегаполісом.

Виставка образів героїчних сучасників, які протистоять навалі, продовжує галерею створених Олегом Лазаренком образів апостолів, українських князів, видатних діячів культури, ставши символом спротиву та нової хвилі розвитку української нації.

Авторка ідеї та кураторка виставки – Таня Бабіна, лауреатка премії ООН в галузі телебачення, директорка центру «Сірін», яка з 2014 року опікується родинами загиблих на Донбасі бійців та пораненими. Авторка культурно-просвітницької програми «Грані часу» та циклу фільмів «Ностальгія», присвячених історії України. Учасниця Всеукраїнського історико-культурологічного фестивалю «Мамай-фест». Дизайнер виставки – Михайло Іткін.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин