У Кам’янському викрили прибічницю російських окупантів

23 Вересня, 2022

Служба безпеки України системно протидіє антиукраїнській агітації в інформаційному просторі та викриває російських прибічників. Зокрема, заблоковано діяльність мешканки Кам’янського – працівниці одного з об’єктів критичної інфраструктури.

Як повідомили в СБУ, активна прихильниця російського вторгнення підтримувала у соцмережах окупацію українських територій, не приховувала свого захоплення політичним керівництвом країни-агресора і мріяла про встановлення путінської диктатури в Україні та отримання російського громадянства.

На неї звернув увагу росіянин, який назвався представником «інформаційного спротиву українській пропаганді». Він запропонував розповсюджувати антиукраїнський контент через особистий акаунт та серед оточення. Жінка погодилася. Основними її наративами стали пости про «героїзм» російських найманців «днр» та «лнр» і дискредитація Збройних сил України.

Співробітники СБУ викрили ворожу поплічницю і припинили її агітацію. Перевіряють інформацію щодо можливої співпраці зі спецслужбами країни-агресора та зв’язків з іншими прибічниками воєнної агресії.

Кам’янчанці повідомлено про підозру за колабораційну діяльність та за виправдовування та визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України (ст. 111-1 та 436-2 Кримінального кодексу України).

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram