![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/fut-1-1-scaled.jpg)
У Кам’янському визначено переможця «Кубку Незалежності» з футболу (фото)
23 серпня на стадіоні ДЮСШ №2 пройшов «Кубок Незалежності» з футболу з нагоди відзначення цього великого державного свята.
На футбольне поле вийшли команди: «Союз сталь», «Каметсталь», ФК «Ланс» та «ПМГУ МПС». За інформацією Федерації футболу Кам’янського, спортсмени грали в форматі 8+1 й провели на полі два тайми по 15 хвилин.
Перед початком турніру відбулось урочисте нагородження перших трьох команди Ліги “Б” за підсумками чемпіонату міста сезону 2023.
Результати:
- 1 місце – «Союз сталь»
- 2 місце – «Каметсталь»
- 3 місце – ФК «Ланс»
Першими на полі зустрілися «Каметсталь» та ФК «Ланс». Футболісти «Каметсталі» продемонстрували неймовірну гру, вразивши своїх прихильників 6-ма забитими м’ячами. У підсумку – впевнена перемога з рахунком 6:1.
Згодом був визначений і другий фіналіст змагань. Гравці «ПМГУ МПС» розгромили «Союз сталь» – 4:0.
Тренер футбольного клубу «Кам’янське 2023» Олександр Єжаков прийшов поспостерігати не лише за ходом матчів, але й за молодими гравцями, які могли підсилити його команду у майбутньому.
«Цей турнір дав нам можливість оцінити здібності та потенціал футболістів на полі. Я вражений виступом деяких гравців. У кожного з них є свої сильні сторони, головне, бажання розвиватися. Впевнений, що деякі з них зможуть долучитися до нашої команди і допомогти нам досягти нових висот», – сказав О. Єжаков.
У захоплюючому фінальному протистоянні між собою зіграли «ПМГУ МПС» та «Каметсталь». Вже на 4-й хвилині гравець «ПМГУ МПС» забив перший м‘яч у ворота суперників, проклавши своїй команді шлях до перемоги. Поєдинок завершився з рахунком 6:1.
Авторами голів стали: Максим Таран, Ількін Мустафаєв, Сергій Черненко. А м’ячем за «Каметсталь» відзначився Кирило Яланбаєв.
Начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк нагородив команду переможців грамотами та кубком.
Крім того, було визначено й найкращого гравця турніру. Ним став Сергій Черненко.
Своїми враженнями від матчу одразу по завершенні футбольних баталій поділився представник команди-переможниці Дмитро Македонський:
«Уся команда сьогодні була налаштована лише на перемогу й зосереджена на досягненні найкращих результатів у всіх аспектах гри. Дякуємо Збройним Силам України, Федерації футболу Кам‘янського, ГО “Бджола”, профспілці ПМГУ».
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/chto-budet-s-zheludkom-esli-pit-kofe-natoschak_16979978661713423419-768x432.jpg)
24 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/rysunok1.jpg)
Містика поряд: гайда до Таромського кар’єру
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/two-cups-coffee-couple-hands-love_3840x2160-768x432.jpg)
Кам’янчани, запрошуємо на каву: разом оберемо кав’ярню до смаку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/e54d963f-8061-4028-a514-ccc59c018449_16-9-discover-aspect-ratio_default_0-768x432.webp)