![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/02/shkola-2.jpg)
У Кам’янському замінували школу: що знайшли в будівлі
Вранці 23 лютого у вбиральні школи №5 Кам’янського знайшли предмет, схожий на саморобний вибуховий пристрій. Про це повідомили до поліції близько 8:30.
На місце негайно прибули поліцейські, вибухотехніки, кінологи з собакою, працівники інших екстрених служб. Із будівлі школи вивели учнів і персонал. Провівши обстеження, правоохоронці з’ясували, що знайдений предмет не містить вибухівки: він виявився лише муляжем.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Поліція попереджає: у разі виявлення підозрілих предметів слід одразу повідомляти правоохоронцям і рятувальникам. Не намагайтесь самостійно оглядати та наближатися до такого предмета.
Надзвичайну подію вже прокоментував директор закладу Андрій Олійник.
«Підозрілий предмет, який було виявлено у вбиральні школи, вилучено та встановлено, що він безпечний та не несе загрози життю. Діти та працівники закладу були евакуйовані. Всі інші обставини ще встановлюються.
Завтра в закладі освітній процес буде відновлено! Працюємо в звичайному режимі. Дуже прошу вас не вірити пліткам та не сіяти паніку», – наголосив Андрій Олійник.
Підписуйтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag.jpg)
Лляний одяг: як вибрати і носити найкращі натуральні тканини для стильного і зручного образу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1650125710-612x612-1.jpg)
Часниковий соус: ТОП – 3 рецепти класичної страви
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/policziya-768x388.jpg)
У Кривому Розі знайшли тіло людини без ніг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/20240718141150-6877-768x576.jpg)
Колишня резиденція януковича “Межигір’я” знову вікрилася і змінила статус
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)