+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

36.74

П’ятниця, 19 Серпня 2022 11:08:45
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

36.74

новини на пульсі:

У Києві почали переробляти опале листя за допомогою хробаків

08 Листопада, 2021

З осені цього року в Києві розпочали переробляти опале листя на біодобриво за допомогою спеціальних хробаків. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Щороку в столиці накопичується близько 100 тисяч кубометрів опалого листя, яке необхідно переробляти. Часто люди, насамперед жителі приватного сектора, замість того, щоб направити його на утилізацію чи переробку, просто спалюють. У нас за останній місяць сталось близько 200 пожеж та підпалів трави й листя у приватному секторі та на території екосистем. Тому ми налагоджуємо роботу з підприємствами, що здатні забезпечити якісну переробку листя. Комунальні підприємства вже уклали відповідні угоди, що дають змогу переробляти опале листя, перетворюючи його на біогумус за допомогою сучасних технологій», – розповів Петро Пантелеєв.

Етапи перетворення листя – це складування, обробка розчином та ферментація, а потім вже переробка на гумус. Для цього застосовується технологія виробництва компосту за допомогою вермикультивування. Це робиться з використанням червоних кільцевих хробаків, які, з’їдаючи органічні відходи, переробляють їх на біогумус, що містить необхідні речовини для насичення ґрунтів.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин