У застосунку Резерв+ з’явився QR-код: яка його функція

18 Червня, 2024 |

Відсьогодні, 18 червня, у застосунку Резерв+ став доступним електронний військово-обліковий документ, який має таку ж юридичну силу, як паперовий.

Щоб уповноважені органи змогли перевірити його чинність, треба відсканувати QR-код.

Також тепер у Резерв+ доступна додаткова функція: «Виправити дані онлайн», це необхідно для військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі Оберіг та для усіх військовозобов’язаних, хто отримав таке сповіщення «Дані не знайдено» в застосунку Резерв+. Відтепер громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру Оберіг для виправлення даних. Інформацію актуалізують дистанційно.

«За допомогою QR-коду посадові особи з ТЦК та Національної поліції зможуть перевірити інформацію з реєстру. Код дозволить надати виписці з „Оберега“ таку ж юридичну силу, як і військовому документу. Тобто приписному свідоцтву чи військовому квитку», — зазначила заступниця міністра оборони України Катерина Чорногоренко.

Наразі вже 1,5 млн громадян оновили дані в мобільному застосунку, серед яких 210 000 військовозобов’язаних жінок. Водночас через ЦНАП оновили дані понад 233 000 військовозобов’язаних, а через ТЦК та СП – 208 000.

Якщо QR-код не з’явився, потрібно оновити застосунок.

Завантажити Резерв+ можна за посиланнями: в Google Play  та App Store.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити