Україна отримала новий транш від Євросоюзу

26 Жовтня, 2021

Україна отримала другий транш макрофінансової допомоги від Європейського Союзу в розмірі 600 млн євро. Ці кошти передбачається спрямувати на видатки державного бюджету та зменшення негативних наслідків пандемії COVID-19 на економіку.

«Транш у 600 млн євро від ЄС – це свідчення позитивної оцінки реформ в Україні. Наша ефективна співпраця з ЄС, МВФ, Світовим банком та іншими міжнародними партнерами дозволяє реалізувати амбітні проекти й продовжити масштабну модернізацію України для зростання економіки та підтримки громадян», – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, для отримання макрофінансової допомоги Україна виконала взяті на себе зобов’язання в частині реалізації структурних реформ: у сфері управління державними фінансами, належного урядування та верховенства права, покращення бізнес-клімату тощо.

Меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації «виняткової» п’ятої програми макрофінансової допомоги обсягом до 1,2 млрд євро був укладений між Україною та Європейським Союзом у липні 2020 року. Перший транш в розмірі 600 млн євро Україна отримала торік у грудні.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram