![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/327569120_535003865274104_642315149919219391_n.jpg)
Українців викликатимуть до суду через Viber або інші месенджери
Відтепер судові повістки, повідомлення та виклики можуть надходити і на електронні месенджери учасників процесу. Такий порядок вже затверджено наказом Державної судової адміністрації України від 23.01.2023 № 28, повідомили в Кам’янському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Згідно з порядком, направлення учасникам судового процесу судових повісток, повідомлень і викликів в електронній формі здійснюється в месенджері за допомогою програмного додатку або SMS-повідомлення за допомогою автоматизованої системи документообігу суду.
Зокрема, судові повістки, повідомлення і виклики, за заявою учасника судового процесу, першочергово надсилатимуться на месенджер. У випадку, коли мобільний телефон абонента не «прив’язаний» до месенджеру, повістки, як і раніше, надходитимуть у формі SMS-повідомлень. Наразі спеціалісти завершують розробку сервісу щодо автоматичного надсилання судами повісток на один із найпоширеніших месенджерів – Viber.
Сервіс планують запустити до 10 лютого 2023 року.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/flag_of_the_romani_people.svg_-768x513.png)
На Дніпропетровщині презентували план підтримки ромської спільноти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pershyj-dzvonyk-768x512.jpg)
Коли за парти: визначено дату початку навчального року у 2024 році
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_15-00-49-768x512.jpg)
Кам’янське допомагає ЗСУ боронити країну
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1500011044-612x612-1.jpg)
Їжте кукурудзу! Чому вона корисна і що з неї приготувати
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-24_07-34-04-768x432.jpg)