Українізація Xbox та інша підтримка від Microsoft – Федоров

24 Травня, 2022 |

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зустрівся з президентом Microsoft Бредом Смітом в Давосі, США. Про досягнуті там домовленості міністр розповів у своєму офіційному Telegram-каналі.

Як повідомляється, український уряд співпрацюватиме з американською корпорацією щодо документування воєнних злочинів РФ. Домовилися й про офіційний запуск сервісу Xbox в Україні. Для українців сервіс був доступним і раніше, але офіційний запуск дасть стрімкий розвиток сфери україномовних інтерактивних розваг. Відтепер облікові записи вітчизняних користувачів матимуть розширений функціонал, а в консолях Xbox з’явиться українська мова інтерфейсу. Також це означає, що геймери, вірогідно, в майбутньому отримають українську локалізацію відеоігрових новинок від Microsoft.

“Наш уряд співпрацюватиме з Microsoft щодо документування воєнних злочинів РФ. А Xbox офіційно запуститься в Україні. Нарешті в нас з’являться українські акаунти, а в консолей — українська мова. Окрім цього, команда Microsoft планує допомогти цифровій індустрії Україні під час відбудови”, – пише Федоров.

Очільник Мінцифри зазначив, що уряд співпрацює з Microsoft вже давно, та наголосив, що це одна із перших компаній, яка призупинила продаж усіх продуктів і послуг у Росії та надала безоплатні хмарні сервіси для України до кінця 2022 року. Загалом компанія надала Україні цифрової підтримки на суму 242 000 000 доларів. Це включає промокампанії, фінансові гранти, безоплатний доступ до обладнання, продуктів та сервісів.

«Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі», — зазначив президент Microsoft Бред Сміт.

Наприкінці допису Федоров подякував компанії за суттєву підтримку.

 

Своєю чергою, українська студія GSC Game World поновила розробку S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, видавцем якої є Microsoft. Розробку довелося заморозити через повномасштабне вторгнення РФ. 2 березня київський розробник оголосив, що роботу над грою призупинили на час релокації працівників та надання допомоги їхнім сім’ям, постраждалим від війни. За повідомленнями чеських ЗМІ, студія ще у березні перебралася до Праги. У травні польське видання GRYOnline повідомило, що розробку S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl відновлено.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

До уваги камʼянчан: 17 липня діють значні зміни руху трамваїв

Про зміни в русі трамвайних маршрутів, які діятимуть у середу 17 липня, повідомляє «Транспорт міста...

При довготривалих відключень світла: як довго можна зберігати свіжі продукти без холодильника

Міністерство охорони здоров’я зазначає, що в разі відключення електроенергії холодильник може підтримувати температуру протягом чотирьох...

Ветеран Сергій Юрко: «Справжнє усвідомлення, що таке «нуль», приходить саме там – «на нулі»

Впевнена хода, стриманий погляд, чітка, без зайвих слів промова, бо говорить він лише те, що дійсно...

У Кам’янському центр зайнятості запрошує до участі в семінарах і тренінгах

До уваги внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста: Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості запрошує...

Якої погоди очікувати у Кам’янському 17 липня

День 17 липня буде надзвичайно спекотним. Ранок у Кам’янському буде безхмарним, і до кінця дня...