«Укрпошта завжди поруч з вами»: на Дніпропетровщині показали нову марку з нагоди 30-річного юбілею

02 Лютого, 2024

Випуск нової марки від Укрпошти присвячений 30-річчю самої компанії. Про введення її в обіг у регіоні повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Дана марка – третя по черзі із серії про героїчні професії. Цього разу її присвятили пересувним поштовим бригадам, в нашій області їх понад сотні і працюють вони у найвіддаленіших її куточках.  До цього у серії марки присвячували працівникам критичної інфраструктури та залізничникам.

Героїчні професії – кожна з цих мобільних груп поспішає до людей попри повітряні тривоги та обстріли. Разом з оборонцями поштові фахівці бували й на прифронтових територіях Херсонщини.

 «На працівниках «Укрпошти» важлива місія. Вони зберігають зв’язок між людьми. Цінність цього ми неабияк відчули під час великої війни. Вони роблять все, аби вчасно доходили листи. Щоб українці могли обмінюватися посилками всередині країни та по світу. А ще – отримували виплати», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

За словами директора Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Антона Ізотова, на марці зображено пересувне відділення, яке першим після військових заходить на деокуповані території

«Ми працювали і працюємо для людей. Надто під час повномасштабного вторгнення. За підтримки країн ЄС втілили проєкт з обміну ламп розжарювання на енергоощадні. Тим самим підтримали енергосистему нашої держави. Організували виплату допомоги на вокзалі. Для зручності людей, які приїжджають евакуаційними потягами», – сказав  Антон Ізотов.

Дніпропетровщина отримала 6 тис блоків. Загальний тираж по Україні – 200 тис примірників. Випустили конверт першого дня і художню листівку. Відсьогодні марку можна придбати в усіх відділеннях Укрпошти або онлайн.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Приємний шопінг і безпечні покупки: поради кам’янчанам, як не натрапити на шахраїв в інтернет-магазинах

Всі ми полюбляємо дарувати подарунки не менше, ніж дарувати їх. За цьогорічною статистикою 87% українців...

У Дніпрі чоловік заснув з цигаркою та отримав опіки

Днями бригада екстреної медичної допомоги у Дніпрі виїздила за викликом з приводу пожежі. З’ясувалося, що...

128 кам’янчан представлять власні проєкти на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Щорічно учні закладів загальної середньої освіти міста та позашкільних установ захищають власні проєкти на міському...

100 років тому народився видатний кіномитець Сергій Параджанов

100 років тому народився великий кіномитець Сергій Параджанов (1924–1990), який любив Україну й прославив її...

Дітей ухилянтів хочуть позбавити права на вищу освіту

Народний депутат України Вадим Івченко вважає, що чоловіків, які ухиляються від реєстрації на військову службу,...