+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Субота, 3 Червня 2023 10:06:58
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

Незабаром кам’янчанки зможуть подорожувати в суто жіночій компанії

23 Травня, 2023

«Укрзалізниця» працює над комплексним підвищенням безпеки поїздок, зокрема розглядає можливість запровадження жіночих купе.

Як зазначили в «Укрзалізниці», для цього потрібно: розробити IT-рішення, внести зміни до нормативних актів, проконсультуватися з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями.

Поряд з цим усі нові та модернізовані вагони – а це вже близько 15% вагонів у активному використанні – оснащені камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника.

«Наші залізничники уважно вивчили світовий досвід, адже жіночі купе або вагони існують у деяких країнах Азії та були протестовані в Європі. Ми віримо в комплекс заходів, де тривожні кнопки та сигналізація в купе, відеоспостереження, посилене патрулювання і невідворотне покарання за будь-який доведений прояв домагань відіграватимуть ключову роль у викоріненні цього явища. Тому поточне рішення залізниці – допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів, одним з яких стане «пілот» з жіночими купе. Ми тестуватимемо їх упродовж декількох місяців та разом з громадою і фахівцями приймемо рішення щодо масштабування. Це буде залежати від реального попиту та відгуків», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

На першому етапі послугу з купівлі квитків у жіночі купе можна реалізувати тільки через мобільний застосунок УЗ.

У відомстві нагадали, що, в 2010 році «Укрзалізниця» вже запроваджувала таку послугу, але вона не мала попиту.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин