![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/ukrzalizniczya.jpeg)
Укрзалізниця запускає нову функцію моніторингу квитків
В Укрзалізниці з’явиться нова функція. Тепер усі користувачі зможуть моніторити квитки на необхідні напрямки потягів з можливістю автовикупу.
«Ми протестували нову послугу з 3225 користувачами та отримали близько 500 повідомлень з пропозиціями та виправленнями!Тож тепер для користувачів, авторизованих через Дія.Підпис»,– зазначають у пресс-центрі Укрзалізниці.
Доступний моніторинг двох типів:
- моніторинг на поїзди, які вже у продажу (з можливістю відстежувати наявність конкретних місць);
- моніторинг на напрямки (з можливістю відстежувати появу в продажі поїздів між обраними містами).
Під час моніторингу певних поїздів можна також увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Коли ця функція увімкнена, кошти списуються миттєво, а якщо моніторинг скасовано або потрібний квиток не знайдено, кошти автоматично повертаються на картку.
Коли потрібний квиток буде знайдено, користувач отримає push-повідомлення в додатку (переконайтеся, що він увімкнений в налаштуваннях акаунта). Якщо функція автоматичної покупки увімкнена, користувач отримає push-повідомлення про квитки, які вже були викуплені.
«Ми продовжуємо постійно вдосконалювати застосунок, тож продовжимо приймати пропозиції та зауваження через «Зворотний звʼязок» в застосунку в темі «Відстежування вільних місць». Принагідно дякуємо всім, хто тестував продукт та залишав свої коментарі – завдяки вам наша IT-команда суттєво покращила сервіс»
Але важливо зазначити, що моніторинг та автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ-Відень. Проте пасажири зможуть отримати сповіщення про відкриття продажу квитків на ці напрямки.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zagynuv-1-1-4-1-1.jpg)
Захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Олег Нельга
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-e1721829517822-768x430.png)
Допомога дітям-переселенцям з аутизмом: їх підтримка та інтеграція в суспільство
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_14-20-14-768x575.jpg)
Смертельна аварія сталася поблизу Карнаухівки
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-14_21-45-06-768x576.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 22 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-46-768x746.jpg)