• UA
 • RU
 • Укрзалізниця запускає нову функцію моніторингу квитків

  12 Квітня, 2024

  В Укрзалізниці з’явиться нова функція. Тепер усі користувачі зможуть моніторити квитки на необхідні напрямки потягів з можливістю автовикупу.

  «Ми протестували нову послугу з 3225 користувачами та отримали близько 500 повідомлень з пропозиціями та виправленнями!Тож тепер для користувачів, авторизованих через Дія.Підпис»,– зазначають у пресс-центрі Укрзалізниці.

  Доступний моніторинг двох типів:

  • моніторинг на поїзди, які вже у продажу (з можливістю відстежувати наявність конкретних місць);
  • моніторинг на напрямки (з можливістю відстежувати появу в продажі поїздів між обраними містами).

  Під час моніторингу певних поїздів можна також увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Коли ця функція увімкнена, кошти списуються миттєво, а якщо моніторинг скасовано або потрібний квиток не знайдено, кошти автоматично повертаються на картку.

  Коли потрібний квиток буде знайдено, користувач отримає push-повідомлення в додатку (переконайтеся, що він увімкнений в налаштуваннях акаунта). Якщо функція автоматичної покупки увімкнена, користувач отримає push-повідомлення про квитки, які вже були викуплені.

  «Ми продовжуємо постійно вдосконалювати застосунок, тож продовжимо приймати пропозиції та зауваження через «Зворотний звʼязок» в застосунку в темі «Відстежування вільних місць». Принагідно дякуємо всім, хто тестував продукт та залишав свої коментарі – завдяки вам наша IT-команда суттєво покращила сервіс»

  Але важливо зазначити, що моніторинг та автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ-Відень. Проте пасажири зможуть отримати сповіщення про відкриття продажу квитків на ці напрямки.

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити