+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.616

П’ятниця, 2 Червня 2023 12:06:04
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.616

новини на пульсі:

Уряд ухвалив стратегію рівних прав і можливостей жінок та чоловіків

14 Серпня, 2022

12 серпня Кабінет Міністрів України затвердив Державну стратегію забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2030 року та зокрема операційний план з її реалізації на 2022–2024 роки. Про це повідомляє «Євроінтеграційний портал».

В Уряді наголосили: незважаючи на позитивні зрушення у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, повномасштабна війна росії проти України загострює існуючі проблеми та створює нові виклики для різних груп жінок і чоловіків, серед яких: переміщення, втрата доходу, насильство, зокрема сексуальне, пов’язане з конфліктом, ризики торгівлі людьми тощо.

У Стратегії закріплено ключові цілі для вирішення цих проблем:

  • ефективне та злагоджене функціонування національного механізму забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків;
  • протидія усім формам насильства, включно з насильством, пов’язаним із конфліктом;
  • забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків для розвитку у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури та спорту тощо;
  • забезпечення рівної участі жінок та чоловіків у різних сферах економічної діяльності, що створить підґрунтя для гальмування процесів росту рівня бідності населення, пов’язаних із агресією російської федерації в Україні.

 

Документ розроблено відповідно до рекомендацій комітету ООН з ліквідації дискримінації стосовно жінок.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин