+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 06:12:14

новини на пульсі:

Усе більше учнів повертається до очної та змішаної форм навчання

27 Вересня, 2022

В Україні розпочався четвертий тиждень навчання в умовах воєнного стану. Дедалі більше учнів повертається до очної та змішаної форм. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«За останні два тижні в середньому в Україні кількість учнів, які повернулися до традиційного формату здобуття освіти, збільшилася на понад 20,5 тис., у змішаному – на майже 120 тис.», – зазначив міністр.

Він зауважив, що постійно триває рух від однієї форми навчання до іншої. Станом на 26 вересня 3115 українських шкіл працювали у звичному режимі, 5339 – дистанційно та 4444 – змішано. В очному або змішаному форматах навчаються понад 2 млн 60 тис. учнів, дистанційно – майже 1 млн 960 тис.

Найбільше охоплення дітей, які навчаються у традиційному форматі, у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях та місті Києві, у змішаному – Київській, Львівській та Одеській областях.

Зростання числа учнів, які повертаються до повноформатного навчання, пов’язано з продовженням облаштування захисних споруд у закладах освіти.

«За останніми даними, 68,4% шкіл мають облаштовані укриття для перебування в них учнів, учителів та працівників закладів. Нині перевірки тривають. Надзвичайно важливо створити безпекові умови в закладах освіти, аби батьки не мали сумнівів щодо вибору формату навчання дітей», – зазначив Сергій Шкарлет.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин