• UA
 • RU
 • В Кам`янському відбувся перший в області круглий стіл “Інтеграція ВПО 2024. Ресурси і шляхи”

  26 Лютого, 2024

  У рамках діяльності Координаційного штабу підтримки цивільного населення в Кам’янському відбувся перший в області круглий стіл «Інтеграція ВПО 2024. Ресурси і шляхи».

  На захід завітало керівництво ДніпроОВА, представники Кам’янської та Верхньодніпровської територіальних громад, громадських та благодійних організацій, представники бізнесу та внутрішньо переміщені українці.

  Круглий стіл був розділений на блоки:

  • соціальна робота;
  • соціально-економічний розвиток;
  • інтеграція ВПО у бізнес.

  До обговорення питань зайнятості ВПО долучилася заступниця директора Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ Олена Орлова. Вона презентувала новітні підходи у роботі служби зайнятості, зокрема розповіла про компенсаційні виплати роботодавцям, які працевлаштовують окремі категорії населення. У приклад привела співпрацю з найбільшим ринкоутворюючим підприємством міста – ПРАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ», яке отримало компенсацію на оплату праці за працевлаштування більш ніж 300 переселенців.

  Від Олени учасники дізналися про мікрогрант на власну справу – наймасовішу із програм, яка реалізується в рамках урядової програми «єРобота». Вона на конкретних прикладах розповіла про те, як працює урядова програма у Кам’янському районі.

  У заході взяли участь внутрішньо переміщені особи, які отримували гранти на власну справу – ФОП Потапова Анастасія, ФОП Ланцута Дар’я, та представники релакованих підприємств – «Укрпожстандарт», ЗАО «ДОНМЕТ». Вони залюбки поділились досвідом про успішні практики та працевлаштування своїх земляків.

  Про професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації ВПО розповіла начальниця Верхньодніпровського управління Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ Наталія Чопенко.

  Захід об’єднав усіх небайдужих. Люди важливі! Тому працюємо у напрямку спільної ефективної допомоги! У разі необхідності фахівці служби зайнятості готові допомогти та надати необхідну консультацію.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Вода не пробачає помилок: з настанням тепла збільшується число потопельників

  У Кам’янському районі рятувальники нагадали громадянам про безпечне перебування поблизу водойм. Навіть той, хто добре...

  26 травня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  26 травня в Україні річниця битви під Корсунем. Віряни вшановують пам’ять мучеників Аверкія та Олени....

  Якої погоди очікувати у Кам’янському 24 травня

  День 24 травня у Кам’янському буде сонячним. У Кам’янському небо буде ясним до самого завершення...

  Лекція «Мінна небезпека» у Волонтерському центрі

  ГО «Бджола» та «Фонд розвитку Камʼянського» допомогли в організації просвітницького заходу «Товариства Червоного Хреста». У...

  Година зранку – смачний і легкий бостонський пиріг до сніданку!

  Бостонський пиріг вже майже 200 років завдячує своє існування невідомому французькому кондитеру. Хоча ім’я майстра...