В Україні дозволили користуватися простроченими документами 

27 Жовтня, 2022

21 жовтня Кабінет Міністрів України своєю постановою «Про деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» врегулював використання документів, строк дії яких закінчився у період дії воєнного стану, – відтепер українці можуть ними користуватися.

Як розповіли в Кам’янському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, постанова дає змогу в’їзду та законного перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, крім громадян Російської Федерації, на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну після 24 лютого 2022 року.

Зокрема, на період дії воєнного стану паспорти громадян України у формі картки, терміни дії яких закінчилися під час війни, та паспорти громадян України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартки при досягненні 25- чи 45-річного віку (якщо термін вклеювання фотокартки настав у період воєнного стану), є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Ця норма діятиме під час воєнного стану та протягом 30 днів після його припинення або скасування.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

У Кам’янській службі зайнятості нагадали про Єдиний портал вакансій: швидко, зручно, доступно

В Україні працює «Єдиний портал вакансій» Державної служби зайнятості, який надає можливості швидкого пошуку актуальних вакансій....

Повістка залишена у дверях: чи має вона юридичну силу та як реагувати кам’янчанам

Українське законодавство чітко визначає процедуру вручення повістки особі, яку викликають до військомату чи іншого органу....

Торт Рафаелло за 20 хвилин: легкий рецепт смачного десерту

У день закоханих хочеться порадувати кохану людину чимось солоденьким. Щоб швидко та без зайвої метушні...

На Дніпропетровщині очікується різке похолодання

Починаючи з 6 січня очікується стрімке похолодання до – 10 °C у поєднанні з снігопадами,...

Корисні чипси з лаваша

Більшість людей небайдужі до чипсів та не проти ними перекусити. Але всім відомо, що чипси...