![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/terter.jpg)
В Україні презентували монету, присвячену територіальній обороні
Понад сто тисяч українців стало до лав територіальної оборони. Ось уже 222-й день вони тримають стрій та захищають Україну як справжні воїни. Обігову пам’ятну монету «Сили територіальної оборони Збройних Сил України» презентували 3 жовтня в Національному банку.
Монета номіналом 10 гривень продовжує серію «Збройні Сили України». На її реверсі зображено дві стилізовані фігури військовослужбовців, а також логотип та гасло Сил територіальної оборони ЗСУ: «Готові до спротиву».
Аверс – ідентичний із аверсом обігової 10-гривневої монети зразка 2018 року, на ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту зображено номінал, рік карбування та герб України.
Тираж монети становитиме 10 000 000 штук (у тому числі 500 000 штук – сувенірна продукція у вигляді спеціально оформлених роликів).
Поступово в готівковий обіг буде введено майже 10 млн таких монет. Тож вам може поталанити й ви отримаєте її під час розрахунків у торгівельній мережі, – зазначають у Нацбанку.
Нагадаємо, щороку 2 жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-2098792891-612x612-1.jpg)
Який день став найспекотнішим на планеті за всю історію спостережень?
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/19489-768x512.jpg)
Аномальна липнева спека негативно вплинула на врожаї кукурудзи у Дніпропетровській області
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/609c261bb1e86-768x512.jpg)
Скільки хлопчиків та дівчаток народилося у Кам’янському за минулий тиждень
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/56c6c4ccb482f12edceea49dc7fee183-768x430.jpeg)
Випускники шкіл Кам’янського, які отримали 200 балів на НМТ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-06-17_07-23-40-768x576.jpg)