![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/156866-1_large.jpg)
В Україні впроваджують єдину систему відеомоніторингу публічної безпеки
До Єдиної системи відеомоніторингу стану публічної безпеки, яку впроваджує МВС, планують під’єднати 50 тисяч камер відеоспостереження. Про це днями повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.
«Мова йде про вулиці міст нашої країни, які сьогодні не охоплені війною, – це безпосередньо ті міста, які не знаходяться поблизу зон відкритого ведення бойових дій, – поінформував заступник Міністра. – Камери встановлюватимуть на дорогах загального користування та у місцях скупчення людей. Вісім тисяч камер сьогодні вже інтегровано до системи».
Наразі у Верховній Раді України знаходиться на розгляді проєкт закону про Єдину систему відеомоніторингу стану публічної безпеки, яким буде реламентовано правила розміщення камер, доступу до інформації тощо. Передбачається, що функціонування Єдиної системи відеомоніторингу стану публічної безпеки не лише знизить рівень злочинності, але й дозволить проводити превентивну діяльність.
«У тих місцях, де була велика концентрація ДТП, після встановлення камер відеоспостереження, концентрація ДТП зводиться до нуля. Якщо громадяни знають про роботу камер у публічних місцях та на автошляхах, це стимулює їх дотримуватись правил дорожнього руху, – наголосив Леонід Тимченко. – Крім того, робота системи відеомоніторингу дозволяє проводити аналітику – фіксувати інформацію та у подальшому аналізувати її, зокрема, про осіб та транспортні засоби, які перебувають в розшуку».
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452711829_483569127698120_6855332745088671096_n-768x530.jpg)
У Кам’янському районі чоловік двічі обікрав один і той самий будинок
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-e1721829517822-768x430.png)
Допомога дітям-переселенцям з аутизмом: їх підтримка та інтеграція в суспільство
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/62a2fe5237d8b.jpg.webp)
Ніжна ягідна випічка: класичний рецепт шарлотки з вишнями
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/chehiya_geparekpres_facebook__com_gepardexpres_4c79340c15e1fac27a10e6f21d99f67d_1200x675-768x432.jpg)