• UA
 • RU
 • В «Укрзалізниці» звітували про боротьбу з перекупниками квитків

  18 Серпня, 2023

  В «Укрзалізниці» повідомляють про системну боротьбу, яка ведеться з перекупниками та майстрами «квиткового фотошопу».

  Нещодавно у відео продемонстрували, як відбуваються перевірки пасажирів при посадці в поїзди та як раптово «зникли» квитки у перекупників на рейси польського напрямку.

  «За два тижні ретельного контролю посадки до рейсів не було допущено близько двох десятків пасажирів з квитками на імена, які не співпадали з документами, що посвідчують особу. Це, як правило, імена спекулянтів, під якими ті завчасно викуповують квитки, а потім перепродають їх зі зміненим у фоторедакторі ім’ям (яке все одно проявиться у провідника при скануванні) або навіть без змін», – розповіли в «Укрзалізниці».

  За інформацією залізниці, протягом останнього місяця заблоковано понад 600 акаунтів, які використовували спекулянти для масового викупу квитків.

  Залізничники нагадали, що квитки на всі польські поїзди доступні рівно за 20 днів до дати відправлення о 8:00 ранку в мобільному застосунку Укрзалізниці. Виняток становить поїзд №67/68 Київ – Варшава: квитки на нього надходять у продаж тепер о 9:00 ранку, щоб дозувати навантаження на застосунок.

  «Дякуємо всім, хто не потурає спекулянтам: цінуємо вашу чесність і продовжуємо працювати, щоб дістати квитки було значно легше», – підсумували в «Укрзалізниці».

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити