Новостворена команда з баскетболу на кріслах колісних "ТитаниUA" провела своє перше тренування. До складу збірної увійшли ветерани, які пройшли бойовий шлях та реабілітацію після тяжких поранень, про що повідомили у Дніпропетровській ОВА.
"Відвідав перше тренування хлопців. Ще раз переконався, що розвиток адаптивного спорту в області був правильним рішенням. Приємно бачити, з яким ентузіазмом учасники відпрацьовують навички, з яким азартом рухаються по майданчику, уважно слухають тренера і радіють кожному забитому м’ячу", — зазначив в.о. начальника Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко, який також подякував легендам БК "Дніпро" за підтримку, надання залу, допомогу в тренуваннях та подарунки для гравців.
Фото: Дніпропетровській ОВА
"Чудово, що ветерани зацікавилися баскетболом. Грати на візках непросто, але команда наполегливо тренується та проявляє характер. Уже видно наміри на майбутній сезон. Ми будемо підтримувати Титанів та ділитися досвідом, зокрема щодо точних кидків", — поділився гравець БК "Дніпро" Максим Закурдаєв.
Команда вже склала розклад тренувань і планує брати участь у змаганнях, а також відкриває двері для нових учасників, які бажають долучитися до адаптивного спорту.
"Навіть втративши кінцівки, можна вести активний спосіб життя та займатися спортом. Як капітан команди я залучатиму побратимів, щоб вони поверталися до активного життя у суспільстві. Ми маємо амбіції стати чемпіонами — чому б ні", — зазначив капітан Максим Яковлев.
Ветеранську команду презентували в середині жовтня під час першої домашньої гри між БК "Дніпро" та "Запоріжжя" нового баскетбольного сезону, а розвиток адаптивного спорту в регіоні є частиною Національної стратегії створення безбар’єрного простору в Україні, яку впроваджують за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.