![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-03-15_09-44-25.jpg)
Відсьогодні кам’янчани, які користуються послугами міського трамваю, можуть повернути половину вартості проїзду кешбеком
24 квітня у всіх українських містах, де працює система безготівкової оплати проїзду у міському транспорті через QR-код, стартувала програма підтримки українців від ПриватБанк.
Як повідомили в КП КМР «Транспорт», мешканці, які користуються міським електротранспортом та оплачують квитки онлайн через Приват24, можуть заощадити половину вартості проїзду. Нагадаємо, проїзд у кам’янському трамваї коштує 6 грн. (тож кешбек – 3 грн з кожної оплати).
В кожному вагоні розміщені спеціальні наліпки, які є акційними QR-кодами.
Максимальна сума відшкодування не може перевищувати 250 грн на одну людину на місяць.
Щоб взяти участь в програмі, потрібно до 24 липня 2023 року зареєструватися на сайті банку та оплачувати проїзд через QR код та Приват24 з картки “Універсальна”.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2-4-768x432.png)
У професійне свято в Дніпропетровській ОВА нагородили тренера із Кам’янського
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5264775266989892107_y-768x512.jpg)
Спільно з генеральним директором ДТЕК «Дніпровські електромережі» Андрієм Терещуком та керівником Кам’янського РЕС Арманом Нігояном зустрілися з мешканцями, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/thumbs_b_c_bd866f429f24f2ce297b07862edbc73b-768x432.jpg)
Курага по-домашньому: готуємо без допомоги електроприладів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/adzhika-s-yablokami-768x512.jpg)
Популярний соус із родзинкою: як приготувати аджику з яблуками
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/muzej-1-1-768x432.jpg)