Військові закликають кам’янчан бути уважними та відповідальними

16 Вересня, 2021

Повітряне командування «Схід» проводить навчання та передислокацію озброєння і техніки. У зв’язку з цим командувач, генерал-майор Іван Теребуха закликає мешканців регіону бути уважними та не допускати випадкового або навмисного проникнення до військових об’єктів.

Також він нагадав про відповідальність за фото- і відеозйомку військової техніки, місць несення служби і режимних об’єктів Збройних Сил України, зокрема й Повітряних Сил.

Використання фіксуючої апаратури при передислокації озброєння і техніки, застосування безпілотних літальних апаратів над військовими частинами та розташуваннями, базами, складами і арсеналами буде прирівняно до спроби проникнення на їх територію. Тож безпілотники збиватимуться без попередження, а причетні особи будуть затримані та притягнуті до відповідальності по закону.

«Застерігаю від провокаційних дій поруч із військовими частинами і колонами військової техніки та звертаюсь до всіх небайдужих громадян із проханням повідомляти керівний склад повітряного командування «Схід», Службу безпеки України, Національну поліцію про підозрілих осіб та їхні дії. Телефон чергового повітряного командування «Схід»: 749-63-05», – наголосив командувач.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram