![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/auly12-scaled.jpg)
Водопостачання Кам’янського стане надійнішим
Кам’янське водопровідно-каналізаційне господарство комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід» провело аварійно-ремонтні роботи, яким передувала ретельна підготовка як з боку підрядників, так і з боку самого підприємства.
Роботи велися у денний та вечірній час. До їх виконання залучили нову техніку та обладнання, придбані підприємством. Усе це дозволило мінімізувати відключення споживачів від водопостачання.
Проводилися роботи на вулицях Лохвицького та Дорожній. Зокрема, спеціалісти «Аульського водоводу» здійснювали заміну 200-метрової ділянки металевого трубопроводу на Лохвицького та 500-метрової на Дорожній, які вже вичерпали свій ресурс, на нові поліетиленові труби та нову запірну арматуру.
Такі масштабні роботи на мережах центрального водоводу міста проводять уперше за багато десятиліть, зазначили на підприємстві.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-44-768x580.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 26 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kak_naiti_povara-768x512.jpg)
25 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5253758186249379411_y-768x570.jpg)
Кам’янчанин став срібним призером Чемпіонату світу з веслування
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/b4d35e1bbedeb9e71e5bf7db382b4ae2-768x432.jpg)
22 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_10-24-02-768x512.jpg)