• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Волейболісти-ветерани з Кам’янського завоювали дві "бронзи" на чемпіонаті України

    Спортсмени з Кам’янського продемонстрували чудові результати на всеукраїнській арені. Наші чоловіча та жіноча команди повернулися з нагородами з ветеранського чемпіонату України з волейболу, який приймала Полтава з 11 по 17 червня.

    Турнір проходив на відкритих кортах і зібрав велику кількість учасників: 70 колективів із 12 регіонів країни змагалися у 15 різних вікових групах.

    Кам’янське на цих змаганнях представляли чотири склади (по два у чоловічому та жіночому розрядах). У підсумку дві наші команди вибороли бронзові медалі:

    • Жінки (категорія 60+) — 3 місце;

    • Перша чоловіча збірна (категорія 55+) — 3 місце.

    Ще дві наші команди — жінки у віці 55 років та другий склад чоловіків (55+) — зупинилися за крок до п’єдесталу, посівши почесні п’яті місця.

    Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм нових яскравих перемог у майбутньому!

    Фото: з мережі
    Фото: з мережі

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram