Волейболісти-ветерани з Кам’янського завоювали дві "бронзи" на чемпіонаті України
Спортсмени з Кам’янського продемонстрували чудові результати на всеукраїнській арені. Наші чоловіча та жіноча команди повернулися з нагородами з ветеранського чемпіонату України з волейболу, який приймала Полтава з 11 по 17 червня.
Турнір проходив на відкритих кортах і зібрав велику кількість учасників: 70 колективів із 12 регіонів країни змагалися у 15 різних вікових групах.
Кам’янське на цих змаганнях представляли чотири склади (по два у чоловічому та жіночому розрядах). У підсумку дві наші команди вибороли бронзові медалі:
-
Жінки (категорія 60+) — 3 місце;
-
Перша чоловіча збірна (категорія 55+) — 3 місце.
Ще дві наші команди — жінки у віці 55 років та другий склад чоловіків (55+) — зупинилися за крок до п’єдесталу, посівши почесні п’яті місця.
Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм нових яскравих перемог у майбутньому!

