![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc0174-1.jpg)
Вперше у Кам’янському: стартував Кубок міського голови з боксу
Вчора, 22 лютого, на базі СК «Прометей» стартував “Кубок міського голови з боксу”. За словами президента Камʼянської федерації боксу Андрія Дроговоза, такий турнір пройде у нашому місті вперше.
Змагання проходять за підтримки міського голови Андрія Білоусова. Організаторами Кубку виступили ГО “Камʼянська федерація боксу” спільно з управлінням молоді та спорту міської ради. Головний спонсор заходу ГО “Бджола”.
200 провідних спортсменів міста, серед яких вихованці боксерських клубів і відділень боксу ДЮСШ Кам’янського, змагатимуться протягом трьох днів. Переможця серед команд представлять вже в цю суботу, 24 лютого.
На церемонію відкриття змагань завітали почесні гості: голова Дніпропетровської обласної територіальної організації політичної партії “Бджола” Олександр Лукашов, начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина, керівник ГО “Патріот-2015”, воїн Збройних Сил України Павло Некритий, президент Камʼянської федерації боксу Андрій Дроговоз та його заступник Сергій Мельничук, а також суддівська бригада на чолі з майстром спорту міжнародного класу з боксу Вадимом Хамазою.
![у Кам’янському стартував Кубок міського голови з боксу](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc0038-3.jpg)
![у Кам’янському стартував Кубок міського голови з боксу](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc0046-2-1.jpg)
![у Кам’янському стартував Кубок міського голови з боксу](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc0016-3.jpg)
![у Кам’янському стартував Кубок міського голови з боксу](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc0199-1.jpg)
![у Кам’янському стартував Кубок міського голови з боксу](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc0327-2.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/policziya-768x388.jpg)
У Кривому Розі знайшли тіло людини без ніг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/940x759_0xc35dbb80_6010497381501013061-768x620.jpeg)
З частинкою Парижа: олімпійські медалі цього року матимуть особливий склад
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5264775266989892107_y-768x512.jpg)
Спільно з генеральним директором ДТЕК «Дніпровські електромережі» Андрієм Терещуком та керівником Кам’янського РЕС Арманом Нігояном зустрілися з мешканцями, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/01-depositphotos-183282738-xl-768x512.jpeg)
80 тисяч за звільнення з військової служби: ДБР викрило незаконну схему двох кам’янчан
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_20-04-29-2-e1721654010247-768x737.jpg)