+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.23

Вівторок, 27 Вересня 2022 12:09:36
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.23

новини на пульсі:

Всі вакансії в одному місці: в Україні запрацював корисний сайт для шукачів роботи

21 Вересня, 2022

Кам’янський міський центр зайнятості повідомляє про запуск єдиного порталу вакансій.

Десятки тисяч робочих місць на відстані одного кліку. Такі можливості відкриває Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua), який розпочинає роботу завдяки спільним зусиллям Міністерство економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошук роботу (Work.uarobota.ua , novarobota.ua , PidBirgrc.ua – сайт з пошуку роботи , Jooble).

Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Єдина база даних оновлюється в режимі реального часу. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном можна здійснити через чат-бот Державної служби зайнятості у Telegram https://is.gd/ymASE

Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки.

Створення Єдиного порталу вакансій передбачалося Стратегією розвитку Державної служби зайнятості, а практична реалізація проєкту розпочалась завдяки підписанню угоди про співпрацю між Міністерством економіки України та провідними сайтами з пошуку роботи.

Кам’янський міський центр зайнятості нагадує, що за допомогою в працевлаштуванні завжди можна звернутись до найближчого центру зайнятості.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин