![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/shvydka.png)
Вихідні в Кам’янському видалися напруженими для медиків «швидкої»
Минулі вихідні пройшли спокійно не для всіх кам’янчан, зазначила на своїй сторінці в соцмережі завідувачка Кам’янської станції екстреної медичної допомоги Лариса Биданцева. Зокрема, у неділю швидка допомога в місті працювала напружено: травми, падіння, побиття разом з болями в серці, підозрою на інсульт тощо.
О 14:02 до «швидкої» повідомили про падіння з висоти. Невідомий чоловік віком приблизно 30-ти років за нез’ясованих обставин випав з вікна 5-го поверху на козирок під’їзду. Бригада прибула на місце виклику за 7 хвилин. Після надання екстреної медичної допомоги постраждалого в непритомному стані з діагнозом «забій мозку» госпіталізували до Кам’янської лікарні швидкої медичної допомоги.
О 17:39 надійшов виклик на ножове поранення 31-річного чоловіка. Медики прибули на місце за 3 хвилини. Постраждалий був поранений у ділянку серця зі сторони спини. Його теж госпіталізували до лікарні швидкої меддопомоги. Бригади екстреної допомоги спрацювали швидко, чітко і професійно.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pty1ogqynwjmzgvjyjawognimjmymzgyogrjngu3ntvi.thumb_-768x433.jpg)
У Карпатах ведмідь до смерті розтерзав 19-річну туристку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/shutterstock_1099505297_2-768x510.jpg)
Як зробити популярну каву Бамбл самостійно в домашніх умовах
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/beautiful-couple-standing-inside-the-elevator-smiling-each-other-768x590.jpg)
26 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-24_07-34-04-768x432.jpg)
Ніч у Кам’янському пройшла без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-14_21-45-06-768x576.jpg)