• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Виставку на честь зниклих безвісти захисників відкрили в Музеї історії Кам’янського

    Експозиція, що є водночас маніфестом незламної віри та закликом до спільної пам’яті, розпочала роботу 28 травня. Цей комеморативний простір створили родини військовослужбовців 110-ї окремої бригади територіальної оборони, які наразі мають статус зниклих безвісти.

    Основою виставки стали понад пів сотні банерів. За кожним — унікальна доля, біль розлуки та сила духу тих, хто чекає рідних удома. Під час відкриття у виступах Олени Пятіної, Анни Савицької та Тетяни Тринадцятко звучала головна думка: поки триває пам’ять і боротьба, доти живе й надія.

    На світлинах, що увійшли до експозиції, захисники зафільмовані у щасливі миті життя — вони усміхаються та будують плани на майбутнє. Ці кадри нагадують кожному відвідувачу, що за сухими номерами та реєстраційними кодами криються живі люди, чиї голоси ми маємо підсилювати сьогодні.

    Підтримка родин — спільний обов’язок громади. Виставка показує, що близькі зниклих воїнів не залишаються сам на сам зі своїм чеканням, а суспільство пам’ятає про ціну, яку сплачує кожен боєць.

    Фото: з мережі

    Інформація для відвідувачів:

    • Локація: Музей історії міста Кам’янське

    • Тривалість: до 1 липня

    • Графік роботи: з 09:00 до 17:00

    • Вартість: вхід вільний

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити