• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Вже третій учень із Кам’янського продемонстрував стовідсотковий результат на НМТ

    У Кам’янському триває справжній інтелектуальний марафон. Лише за останні два дні це вже третій випускник міста, який отримав максимальні 200 балів на НМТ.

    Цього разу абсолютну перемогу в тестуванні з англійської мови здобув вихованець Ліцею №39 Давид Циганок.

    За кожним таким тріумфом стоїть колосальна робота. Блискуче досягнення Давида — це виважений мікс особистої дисципліни, таланту, наполегливості та правильного наставництва.

    Окремої вдячності та аплодисментів заслуговує вчителька англійської мови Катерина Олексіївна Терещенко. Саме її педагогічна майстерність, уміння мотивувати та щира віра в учнів допомагають молоді досягати таких висот. Коли професіоналізм викладача зустрічається із жагою до знань випускника, народжуються саме такі стовідсоткові успіхи.

    Фото: з мережі

    Давиду бажають, щоб ця перемога стала потужним стартом для впевненого вступу до омріяного вишу та нових великих звершень. А Катерині Олексіївні — невичерпного натхнення, творчої наснаги та ще багатьох приводів для гордості за своїх вихованців.

    Кам’янське пишається своєю талановитою молоддю та сильними педагогами.

    Раніше ми повідомляли:

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram