Як прати шкарпетки в мікрохвильовці: швидкі способи для відбілювання

22 Червня, 2024 |

Літо – це час білих шкарпеток. Але такі шкарпетки мають один великий мінус – вони швидко втрачають свій колір. Достатньо походити пару годин і їх вже потрібно прати, а часом це завдання не з легких. Дуже складно відпрати білі шкарпетки, якщо бруд вже в’ївся – доводиться годинами їх замочувати, терти руками, обробляти відбілювачем та інше.

Як випрати білі шкарпетки від чорної підошви

Найпростіший спосіб відіпрати білі шкарпетки – пральна машина, адже ця техніка в сучасному світі просто незамінна і є в кожному будинку. Для успішного результату необхідно спочатку замочити шкарпетки з будь-яким відбілювачем.

Як прати шкарпетки в мікрохвильовці: швидкі способи для відбілювання / Фото з інтернету

Через 30-40 хвилин випрати їх руками. Після цього можна відправити шкарпетки до барабана пральної машини, але спочатку їх потрібно вивернути. Також відправте до них у компанію спеціальні кульки для прання, а далі все, як завжди – порошок, відбілювач та необхідний режим прання.

Якщо з першого разу результат вас не задовольнить, то можна знову замочити шкарпетки з відбілювачем, після чого ще раз випрати. Щоправда, агресивні засоби та часте прання може призвести до того, що цей предмет одягу втратить свій привабливий зовнішній вигляд і виглядатиме неохайно.

Як прати шкарпетки в мікрохвильовці: швидкі способи для відбілювання / Фото з інтернету

Чим відпрати білі шкарпетки?

Якщо ж агресивні відбілювачі вам не подобаються з якихось причин, то на виручку завжди прийдуть народні засоби.

Як випрати білі шкарпетки підручними засобами:

  • Сода. В одному літрі води розвести 2 столові ложки звичайної харчової соди. В отриманому розчині замочити шкарпетки на ніч, а на ранок випрати, як завжди. Для посилення ефекту додайте до соди перекис водню у пропорції 1:1. До отриманої каші вливаємо теплу воду. Шкарпетки замочуємо на ніч.
  • Нашатирний спирт. Розвести столову ложку нашатирного спирту у 5 літрах води. Після обробки найбільш забруднених місць носіння замочують у цьому розчині до 6 годин.
  • Оцет. Розвести чайну ложку звичайного столового оцту в літрі води. У цьому розчині виріб замочують протягом години, після чого його потрібно прополоскати і випрати. До речі, деякі господині використовують замість оцту лимон.
Як прати шкарпетки в мікрохвильовці: швидкі способи для відбілювання / Фото з інтернету

Як відіпрати білі шкарпетки – лайфхак

Є ще один незвичайний, цікавий і навіть екстремальний спосіб випрати шкарпетки. Цей спосіб допоможе швидко і без особливих зусиль позбутися плям і бруду.

  1. Натираємо шкарпетки господарським милом;
  2. Складаємо їх у пакет;
  3. Включаємо мікрохвильову піч на максимальну потужність на 2 хвилини.

Після процедури ретельно полощемо шкарпетки у чистій воді. Якщо плями все ще видно, то стираємо, як завжди, з додаванням відбілювача.

Як прати шкарпетки в мікрохвильовці: швидкі способи для відбілювання / Фото з інтернету

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити