+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Середа, 30 Листопада 2022 09:11:56

новини на пульсі:

Які професії мають найбільший попит на Дніпропетровщині

14 Червня, 2022

У базі даних Дніпропетровського обласного центру зайнятості – понад 2 тис. вакансій від більше ніж 800 роботодавців. З півтисячі пропозицій – для людей з інвалідністю. Найактивніше шукають слюсарів, водіїв, трактористів, лікарів. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Служба зайнятості працює у звичному режимі. Щодня допомагаємо мешканцям області та переселенцям знайти роботу за фахом. За потреби – пройти професійне навчання. Нині у базі – понад 2 тис. актуальних вакансій», – розповіла заступниця директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

На Дніпропетровщині роботу пропонують, переважно, у переробній промисловості, сферах охорони здоров’я та надання соціальних послуг, торгівлі, додала вона. А ще транспорту, освіти, сільського господарства, будівництва.

Найбільший попит – на слюсарів, водіїв, трактористів, лікарів та інженерів. Шукають й електромонтерів, електрогазозварювальників, електрослюсарів і токарів. А ще затребувані працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронці, швачки.

Аби отримати статус безробітного, слід звернутися до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості. Можна зареєструватися й на порталі «Дія».

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості: 096 293 34 69, 067 744 54 80. Ті, хто шукає роботу, можуть скористатися офіційним телеграм-каналом – https://t.me/worknowdcz. Там – актуальні вакансії від Державної служби зайнятості.

Контакти центрів та філій – тут.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин