![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/zirochki-scaled.jpg)
Юні артисти Кам’янського здобули три перших місця на міжнародному фестивалі
Вихованці творчої майстерні «Гармонія» Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки завоювали одразу три перші місця на міжнародному фестивалі юних талантів «Golden Time», який щороку проходить у столиці Великої Британії – Лондоні. Цього року у фестивалі брали участь талановиті діти з майже 20 країн світу, творчі роботи оцінювало авторитетне журі.
Творча майстерня «Гармонія» кам’янського театру здобула три перші місця в номінації «Театр» у змішаній віковій категорії, отримавши майже максимальні оцінки від журі. Дипломами відзначено всі роботи, надіслані на конкурс: вистава «Легенди Нарнії» (загальна оцінка журі – 97,5%), поетичний етюд «Казка» (96,5%), вистава «Сонце серед ночі» (97,5%).
«Ми не вперше беремо участь у творчих конкурсах і фестивалях, проте всі ці конкурси були в Україні. І нам було дуже цікаво спробувати свої сили на міжнародному рівні, було дуже цікаво, як будуть сприйняті наші роботи за кордоном експертами зі світовими іменами. Тому перемога у фестивалі «Голден Тайм» має для нас дуже велике значення. І не просто перемога, а ті високі оцінки, які поставили нам члени журі. Це приємно! Це той показник, яким дійсно можна пишатись. Це дуже важливо для дітей, щоб вони розуміли і знали, на якому високому рівні знаходяться їхня підготовка і творчий потенціал», – зазначила Марина Юрченко, заслужена артистка України, одна із керівників студії.
«Щиро вітаємо всіх вихованців Творчої майстерні та їх керівників з перемогою і бажаємо нових творчих успіхів», – наголошують у театрі.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-2098792891-612x612-1.jpg)
Який день став найспекотнішим на планеті за всю історію спостережень?
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_07-34-11-768x512.jpg)
У Кам’янському ніч минула без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/flag_of_the_romani_people.svg_-768x513.png)
На Дніпропетровщині презентували план підтримки ромської спільноти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1462942539-612x612-1.jpg)