![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/7b211a70-3860-4a71-97de-ce969dbb954f-1.jpg)
Юні плавці Кам’янського привезли з Всеукраїнських змагань 36 медалей
160 спортсменів з Києва та Київської, Харківської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Житомирської, Полтавської, Чернівецької і Дніпропетровської областей зібрали Всеукраїнські змагання Sea Star Akvarena, які пройшли наприкінці травня у Полтаві.
У запеклій спортивній боротьбі чудові результати продемонстрували кам’янські плавці. 8 вихованців ДЮСШ №5 вибороли третє загальнокомандне місце серед 14 команд за кількістю медалей. Про це повідомляє «Спортивне Кам’янське».
Вікторія Філіпенко, Аріна Ральченко, Анастасія Головко, Марія Пасічник, Владислав Рудков та Діана Тихенко завоювали 20 золотих, 14 срібних та 2 бронзові медалі.
Добре підготували юних плавців до змагань тренери Інна Краєвська, Максим Колещук та Андрій Сидорченко.
Вітаємо спортсменів і тренерів з високим результатом!
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/198523e63a98b9f3_923x519-768x432.jpg)
Жнива під час війни: на Дніпропетровщині підірвався трактор на ворожому боєприпасі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kiber-zag.jpg)
Українці здобули перемогу в першому в історії кібер-чемпіонаті
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/screenshot_3-3-768x538.png)
У Київському національному університеті відновлять вивчення білоруської мови
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/fit_960_530_false_crop_1000_562_0_41_q90_1835401_fa2bee75dc86ee2b3dfb8920f-768x424.jpeg)
Помічниця на грядках: чим корисна харчова сода для саду й городу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/56c6c4ccb482f12edceea49dc7fee183-768x430.jpeg)