![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/61.jpg.webp)
Юних рятувальників Кам’янського району відзначили нагородами
В одному з навчальних закладів міста Кам’янське пройшла церемонія підведення підсумків спортивних змагань та різних активацій в якій приймали участь учасники різних вікових категорій.
Було нагороджено самих активних, спортивних та сумлінних юнаків, дівчат, а також збірні команди закладу. Однією з таких була команда юних рятувальників «Район 101», яка являється показовою командою Кам’янського району.
Учасники дружини юних рятувальників-пожежних не одноразово приймали участь у профілактичних заходах у навчальному закладі, на базі Мобільного пересувного класу безпеки і навіть під час профілактичних рейдів разом з фахівцями ДСНС. Зараз же команда приймає участь у онлайні-активації «ДВІЖИМБА» від Юнісеф та ДСНС України, аби якомога більше навчати однолітків та підростаюче покоління основним правилам безпеки.
Тому кожен учасник команди отримав Подяки від рятувальників району, а також смаколики для приємного завершення навчального року і виходу на довгоочікувані літні канікули.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/609c261bb1e86-768x512.jpg)
Скільки хлопчиків та дівчаток народилося у Кам’янському за минулий тиждень
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/198523e63a98b9f3_923x519-768x432.jpg)
Жнива під час війни: на Дніпропетровщині підірвався трактор на ворожому боєприпасі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/6ca71c9b1dd66504c7cbe0e1f3f82f34-768x480.jpeg)
Кавуновий мохіто: сезонне задоволення за 5 хвилин
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/628c911204790-768x512.jpg)