![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-1-4.jpg)
Загиблі, постраждалі, понівечені будинки та інфраструктура: наслідки ворожої атаки на область
Вночі і рано вранці ворог атакував Дніпропетровщину ракетами й ударними БпЛА. Цілив по Синельниківщині, Кривому Рогу, Павлограду, Дніпру. Є загиблі. Серед них двоє дітей: 14-річна дівчинка і 8-річний хлопчик. 34 мешканці отримали поранення.
«Область пережила чергову масовану атаку. Частину ворожих цілей збили Сили ППО. Зокрема, тільки за ранок, 9 ракет. І ще 2 – вночі. Та, на жаль, були і влучання», – зазначив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-6-3.jpg)
У Синельниківському районі частково зруйновані чотири приватні помешкання. Ще понад 60 – пошкоджені. Знищена сонячна електростанція. Потрощені два підприємства, інфраструктурні об’єкти, автівки.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-8-2.jpg)
В обласному центрі побиті 7 адмінбудівель, два приватні будинки, три навчальні заклади, аптека, магазини, заклад громадського харчування, ломбард. Пошкоджені декілька багатоповерхівок, готель, ринок, 20 торговельних павільйонів, СТО.
Вогнем знищений легковик, ще з півсотні – побиті. Потрощена й інфраструктура міста.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-13.jpg)
А ще частково зруйнована п’ятиповерхівка. Там виникла пожежа, яку приборкували декілька годин. З потрощених квартир врятували 12 людей.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-5-3.jpg)
На місці працюють усі служби. Поліція, ДСНС, медики. Майже півсотні людей звернулись за психологічною допомогою. Комунальники вивезли понад 150 тонн уламків. Розгорнутий пункт незламності.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-4-3.jpg)
Гуманітарні місії надають допомогу на місці. Видають будівельні матеріали, теплі речі.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-2-3.jpg)
Серед небайдужих містян, які долучилися, 14-річний школяр Тимофій. Хлопець мешкає неподалік. Попри юний вік, прибіг на місце трагедії. Підносив питну воду рятувальникам, допомагав надзвичайникам розгортати штаб.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-16.jpg)
Підліток із досвідом. Долучався до ліквідації наслідків ракетного влучання у будинок на Перемозі. Тоді дістав з-під завалів трьох людей. За це навіть отримав нагороду.
«У мене є друг. Він професійний рятувальник. Хочу з нього брати приклад. Та й, насправді, в такій ситуації будь-яка допомога важлива. Я не міг залишитися осторонь і сьогодні. Потрібно буде, уламки тут прибиратиму. Хочу, щоб «рускіє» горіли у пеклі за все скоєне», – сказав Тимофій.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-11-1.jpg)
Пані Алла – власниця квартири на п’ятому поверсі. Сама мешкає за містом. А у вільне помешкання пустила пожити родичів з Донецької області. Племінника разом із дівчиною.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-14.jpg)
«Війна їх і тут дістала. Добре, що вони не постраждали. Зреагували на тривогу. Спустилися у метро», – розповіла Алла.
Оксана під час вибуху була вдома разом із дітьми. Каже, якраз готувала сніданок, варила каву. Жінка мешкає на другому поверсі. У квартирі вилетіли вхідні двері й вікна.
«Встигла тільки відвернутися і всі вікна, все, що на кухні стояло летіло в мене. Я бігла по склу до дітей, які спали в іншій кімнаті. Накрила їх ковдрою і потихеньку вивела надвір», – згадує Оксана.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/0x0-10-2.jpg)
У Дніпрі продовжуються аварійно-пошукові роботи.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-04-08-768x512.jpg)
Продовжується встановлення генераторів на котельні, які взимку опалюють лікарні, школи та дитячі садочки
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/veterans-scaled-1-768x512.webp)
Як ветеранам адаптуватись до цивільного життя: спектр послуг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1296741495-612x612-1.jpg)
Збережіть свої троянди надовго: трендові поради по догляду
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-24_07-34-04-768x432.jpg)
Ніч у Кам’янському пройшла без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-45-2-768x576.jpg)