![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc0059-1.jpg)
Захисники України змагалися на футбольному турнірі
18 квітня в Камʼянському розпочався новий футбольний сезон серед команд підприємств та аматорських колективів, який проводиться за підтримки мера Андрія Білоусова, ГО «Бджола» і міського управління молоді та спорту.
У змаганнях взяли участь команди «Амкал», «Надія», «АФК», «Надія-Рапід», «Альянс», «Союз Сталь», «ПМГУ МПС», «Золоті піски», «ПМГУ Каметсталь», «Вогнеборець».
Серед гравців команд-учасниць були працівники ДСНС, збірної Управління національної поліції України, Територіальної оборони, а також воїни, які повернулись на ротацію з зони бойових дій і члени сімей наших захисників.
У фінальному поєдинку команда «Золоті Піски» обіграла «Надію-Рапід» з рахунком 1:0, здобувши кубок переможців.
Також під час турніру відбувся благодійний ярмарок народної творчості, де глядачі могли придбати різноманітні вироби та сувеніри з патріотичною символікою. Весь прибуток від ярмарку переданий на підтримку ЗСУ.
А на прохання кам'янчанина, спортсмена-футболіста Михайла Мішина, який сьогодні служить у Силах оборони, розпочався збір для придбання ударних FPV дронів та іншого обладнання для допомоги нашим захисникам. Збір буде тривати до кінця квітня, а кошти будуть спрямовані на закупівлю відповідного обладнання.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag.jpg)
Лляний одяг: як вибрати і носити найкращі натуральні тканини для стильного і зручного образу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_07-34-38-768x512.jpg)
Над регіоном збили 4 ворожі шахеди
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1565381891-612x612-1.jpg)
Спекотна небезпека: що не можна тримати в авто влітку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/images_cms-image-000120124-768x402.jpg)
Чому на городі псуються огірки та як це виправити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pty1ogqynwjmzgvjyjawognimjmymzgyogrjngu3ntvi.thumb_-768x433.jpg)