• UA
 • RU
 • Захисники України змагалися на футбольному турнірі

  20 Квітня, 2024

  18 квітня в Камʼянському розпочався новий футбольний сезон серед команд підприємств та аматорських колективів, який проводиться за підтримки мера Андрія Білоусова, ГО «Бджола» і міського управління молоді та спорту.

  У змаганнях взяли участь команди «Амкал», «Надія», «АФК», «Надія-Рапід», «Альянс», «Союз Сталь», «ПМГУ МПС», «Золоті піски», «ПМГУ Каметсталь», «Вогнеборець».

  Серед гравців команд-учасниць були працівники ДСНС, збірної Управління національної поліції України, Територіальної оборони, а також воїни, які повернулись на ротацію з зони бойових дій і члени сімей наших захисників.

  У фінальному поєдинку команда «Золоті Піски» обіграла «Надію-Рапід» з рахунком 1:0, здобувши кубок переможців.

  Також під час турніру відбувся благодійний ярмарок народної творчості, де глядачі могли придбати різноманітні вироби та сувеніри з патріотичною символікою. Весь прибуток від ярмарку переданий на підтримку ЗСУ.

  А на прохання кам'янчанина, спортсмена-футболіста Михайла Мішина, який сьогодні служить у Силах оборони, розпочався збір для придбання ударних FPV дронів та іншого обладнання для допомоги нашим захисникам. Збір буде тривати до кінця квітня, а кошти будуть спрямовані на закупівлю відповідного обладнання.

   

   

   

   

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити