+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.616

П’ятниця, 2 Червня 2023 01:06:04
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.616

новини на пульсі:

Заступник голови МЗС РФ: “Україна вийшла з переговорного процесу” (оновлено)

17 Травня, 2022

Сьогодні заступник голови Міністерства закордонних справ Росії Андрій Руденко заявив, що переговори за участю РФ та України наразі не тривають.

“Ні, переговори не продовжуються. У жодному вигляді. Україна фактично вийшла з переговорного процесу”, – цитують російського дипломата журналісти.

Також він наголосив, що Київ не надав Москві ніяких відповідей на запропонований РФ проєкт договору. Іншими подробицями, пов’язаними із подальшою комунікацією країн, що перебувають у стані війни, Руденко не поділився.

Андрій Руденко

 

Своєю чергою, очільник МЗС РФ Сергій Лавров вважає, що на переговорах Україна відстоювала не свої інтереси. Виступаючи на марафоні «Нові горизонти», Лавров заявив, що Україну на переговорах «ведуть та регулюють свободу маневру» США та Великобританія, «причому, можливо, навіть безпосередньо маючи представників на українській території». Ці відомості, за словами міністра, надходять російській стороні «різними каналами».

Чого тільки не скажеш, аби перекласти провину на країну, яка від тебе й зазнала нападу.

 

Оновлено: Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк підтвердив, що переговори наразі зупинені, та назвав причини.

Михайло Подоляк

 

“Переговорний процес дійсно на паузі. Чому? Причин декілька. Росія не демонструє ключового – розуміння сьогоднішніх процесів у світі. І своєї вкрай негативної ролі. По-друге, Росія не розуміє, що в будь-якому сенсі війна йде вже не за правилами, графіком чи планами Росії. Спротив України і спротив професійний тільки наростає. Тому жодних своїх цілей РФ не досягне…. Така, на мій погляд, стратегічна ціль росіян: все або нічого. Тому немає сенсу заважати падінню цієї дивакуватої “імперії”, – зазначив Михайло Подоляк у коментарі ЗМІ.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин