• UA
  • RU
  • Зеленський про ракетний удар по Сумам: 38 людей в лікарнях, 11 у тяжкому стані

    Президент Володимир Зеленський повідомив, що зараз у Сумах у медичних закладах лікуються після вчорашнього російського удару балістикою 38 людей, і серед них дев’ять дітей. 11 людей – у важкому стані, зокрема три дитини. Лікарі роблять усе можливе, щоб допомогти постраждалим.

    За інформацією президента, від учорашнього удару загинули 34 людини, у тому числі 2 дитини. Ще 119 людей отримали поранення, серед них 15 дітей.

    Також вночі під час удару "шахедами" поранені сім людей. Ще росіяни цієї ночі били по Харкову, Умані, Слов’янську, Бериславу та іншим містам і селам. Усі пошкоджені об’єкти були цивільними. 

    "Дякую всім службам, кожному й кожній, хто залучений до порятунку людей і захисту життя. Щодня й щоночі триває російський терор. Лише від початку квітня російська армія застосувала вже майже 2800 авіаційних бомб, понад 1400 ударних дронів, і більшість з них – "шахеди", а також близько 60 ракет різних типів, включно з балістикою.

    Тільки реальним тиском на Росію можна це зупинити. Потрібні відчутні санкційні кроки щодо тих секторів, які фінансують російську вбивчу машину. Той, хто приніс війну, має зупинитись і відповісти за скоєне – саме так справедливо. 

    Дякую всім у світі, хто це розуміє й допомагає нашому захисту.", — наголосив президент. 

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити