+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 10 Грудня 2022 12:12:58

новини на пульсі:

Житлові субсидії в новому сезоні: що змінилося для кам’янчан?

29 Вересня, 2022

На сьогодні житлові субсидії призначаються, як і раніше, з травня або з місяця звернення за призначенням субсидії до завершення опалювального сезону. Про це розповіла заступник начальника управління сім’ї та соціальної підтримки населення, начальник відділу пільг та субсидій департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександра Давидовська.

«Таким чином, ті люди, які вже подали звернення, не повинні нічого робити. З 15 жовтня буде здійснено розрахунок житлової субсидії. Наразі у Дніпропетровській області майже 183 тисячі отримувачів житлової субсидії. В неопалювальний сезон субсидію отримували близько 66 тисяч домоволодінь. Тобто третина домоволодінь отримували субсидію у готівковій формі. Іншим, яким субсидія була розрахована, але не призначена або призначена у так званому «нульовому» розмірі, тобто тим сім’ям, які отримали повідомлення про призначення субсидії до завершення опалювального сезону 2022/23, не потрібно нікуди звертатися. Усе нарахується автоматично», – зазначила вона.

Змінюється період доходів, які враховуються при призначенні житлових субсидій. Буде враховано 1-й та 2-й квартали 2022 року. Також при призначенні субсидії не будуть враховуватися компенсаційні виплати громадянам, які дали прихисток переселенцям.

«Для тих, хто втратив роботу і став на облік у центр зайнятості, буде призначено субсидію згідно з фактичними доходами. Також важлива зміна – не буде враховано заборгованість за комунальні послуги, але тільки ту, яка виникла у період війни», – підсумувала Олександра Давидовська.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин