![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/haker2.jpg)
Зламано сервери Міноборони РФ: ГУР отримало доступ до секретних документів
Кіберфахівці Головного управління розвідки зламали сервери Міноборони Росії.
Доступ до серверів Міністерства оборони РФ кіберфахівці отримали внаслідок DDoS-атаки.
Тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало Міністерство оборони РФ, а також – масивом секретної службової документації російського міністерства війни.
Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали з понад 2000 структурних одиниць силового відомства Росії.
Одержана інформація дозволяє встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок.
Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів Міноборони РФ, а ще заступників, помічників, спеціалістів – усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «бюрократъ».
У розпорядженні воєнної розвідки України, наприклад, опинилась службова документація заступника міністра оборони РФ ― Іванова Тімура Вадимовича. Це заступник Шойґу, який відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною.
Робота у кіберпросторі Росії, спрямована на перешкоджання й параліч діяльності відповідальних за війну проти українського народу силових органів та посадовців держави-агресора, триває.
![Фото: https://t.me/DIUkraine/3545](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-04_09-18-40.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/6ca71c9b1dd66504c7cbe0e1f3f82f34-768x480.jpeg)
Кавуновий мохіто: сезонне задоволення за 5 хвилин
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258272660733944650_y-768x512.jpg)
Міський голова Андрій Білоусов зустрівся з бійцями батальйону «Argo»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)
В Україні замінять банкноти 500 гривень: чи можна буде розрахуватися старими купюрами
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pershyj-dzvonyk-768x512.jpg)