+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

Четвер, 19 Травня 2022 11:05:30
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

ЗСУ перейшли у контрнаступ – Валерій Залужний

05 Травня, 2022

Армія Збройних Сил України почала контрнаступ у Харківському та Ізюмському напрямку, повідомляє головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Залужний повідомив про розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США, генералом Марком Міллі. Вони обговорили оперативну обстановку щодо воєнних дій в Україні. Зокрема в розмові йшлося про переміщення противника по Луганському напрямку, де безперервно тривають бойові дії в районі Кремінної, Торського та Попасної. Головнокомандувач зазначив, що супротивник зазнає поразки на Харківському та Ізюмському напрямках. Це дало можливість ЗСУ перейти у контрнаступ.

Увага американського генерала була акцентована на поновленні застосування російською армією крилатих ракет. Валерій Залужний пояснив, що метою цих дій є руйнування логістичних шляхів постачання військово-технічної та гуманітарної допомоги Україні.

У завершенні головнокомандувач подякував західним партнерам за допомогу та сумісне долання труднощів. Він каже, що співпраця українських військових з партнерами дозволила швидко опанувати нове озброєння та техніку. Цього б не вийшло без належної підтримки на всіх рівнях.

“Сьогодні наші військові не тільки інтенсивно навчаються використовувати та обслуговувати НАТівські зразки озброєння, а й діляться своїм бойовим досвідом з партнерами.”, – заявив Залужний.

 

Своєю чергою, голова Харківської ОДА Олег Синєгубов підтвердив, що найзапекліші бої зараз тривають саме у Ізюмському напрямку, де ворог несе поразку.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин