• UA
 • RU
 • У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста

  29 Серпня, 2023

  Напередодні нового навчального року в Кам’янському пройшла серпнева освітня нарада.

  Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, у нараді взяли участь майже 400 педагогів: керівники дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, заступники керівників, методисти, голови профспілкових комітетів закладів освіти та інші.

  Андрій Білоусов подякував усій дружній освітянській спільноті міста за вагомий особистий внесок в організацію навчального процесу в умовах війни та за активний волонтерський рух допомоги Збройним Силам України.

  Міський голова вручив нагороди вчителям за видатні досягнення у роботі, а також передав цінні подарунки від «Бджоли» – плазмові телевізори – для зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, на базі яких успішно функціонували літні освітні хаби.

  «Створюємо всі умови для того, щоб попри виклики воєнного часу молоде покоління Кам’янського здобувало якісну освіту!» – підсумував Андрій Білоусов.

  У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста У Кам’янському відбулася серпнева нарада освітян міста

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram