• UA
 • RU
 • В Україні стартує реєстрація на проходження Національного мультипредметного тесту

  12 Березня, 2024

  В Україні стартує вступна кампанія. З 14 березня розпочинається реєстрація на проходження Національного мультипредметного тесту. Триватиме вона майже місяць. Втім, відкладати на останній день фахівці не радять, аби була можливість виправити ймовірні помилки у документах.

  Про це, а також особливості цьогорічного НМТ йшлося на брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

  В Україні стартує реєстрація на проходження Національного мультипредметного тесту

  «Реєстрація на НМТ проходитиме онлайн. На ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти. З 14 березня там необхідно створити власну інформаційну сторінку та завантажити пакет документів. Паспорт і реєстраційний номер платника податків. Довідку зі школи, а якщо ви випускник минулих років – атестат», – розповіла директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

  Тут же пройти верифікацію. Для цього натиснути відповідну кнопку, відправивши документи на перевірку. Якщо з паперами все добре, буде сформовано сертифікат. Його необхідно завантажити на інформаційну сторінку учасника.

  «Якщо з паперами виникнуть проблеми, учасники зможуть виправити їх до 11 квітня, – додала Марина Горбенко-Хвастунова. – Для тих, хто у цей період з поважних причин не зможе подати документи на НМТ, буде реєстрація на додаткову сесію тестування».

  В Україні стартує реєстрація на проходження Національного мультипредметного тесту

  Загалом цьогоріч на вступників чекає чотири тести. Три обов’язкові – з математики, української мови та історії країни. Ще один – на вибір. Це може бути географія, фізика, хімія, біологія, іноземні мови чи українська література.

  «НМТ буде двомодульним. Перший триватиме дві години. Під час нього учасники пройдуть завдання з української та математики. Далі – 20-хвилинна перерва. Після – історія і ще тест з предмету на вибір», – пояснила директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

  Максимально тестування організують в укриттях. Де це неможливо, будуть перериватися на повітряні тривоги.

  Очікується, що в області до НМТ долучиться до 22 тисяч учасників. Не тільки з Дніпропетровщини, а й з Луганщини, Донеччини, Херсонщини та Миколаївщини.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити